מאמרים

להביא אנשים להצביע ל... - חלק שניאיך עושים זאת? ובכן, זוהי אכן תורה שלמה, אך אפשר להתחיל ולהסביר. בני- אדם אוהבים את ההרגשה של פניות אישיות, של יחסים שמרגישים אינטימים במובן כזה או אחר עם אותו אדם עבורו הם מחליטים להצביע. אם מתמודד בבחירות כלשהן יעביר את התחושה שהוא מתנשא מעל אלה אליהם הוא פונה, שהוא לא מסתכל בגובה העיניים ומדבר אל כולם כאל עדר אחד גדול ולא כאל המון אשר מורכב מפרטים בודדים רבים ובעלי דעה אישית, אותו מתמודד איננו יגיע רחוק במסע הבחירות. יש לפנות לאנשים בצורה שמרגישה אישית, שלא מכלילה ולא מפלה.

כשמפנימים את הפנייה בצורה שמרגישה אישית, חשוב לזכור לאמר דברים שנשמעים רעננים, חדשים, מקוריים ושעתידים להביא לשינוי, אך חשוב לזכור להזהר מאמירה של דברים שכל- כך מסעירים וחדשים שכבר ישמעו כמופרכים ובלתי אמינים. מתמודד אשר יפתח בכך שהוא מתכוון לשנות את העולם ולפתור את הרעב באפריקה, כנראה שאיננו יתפס וילקח ברצינות, ולא משנה עד כמה חיוכו בוהק, נימתו אישית, ומתנות בצורת ריהוט משרדי ופלאפונים מתקדמים הוא מבטיח לספק לאלה הבוחרים בו.

חשוב לשמור על צד שמרגיש אנושי, קרוב, אוהב ואחראי. חשוב לדבר לעניין, לדבר בכנות (או לפחות לשחק את משחק המדבר בכנות בצורה משכנעת), ולדעת למשוך נכון בחוטים המפעילים את האנשים ומביאים אותם אל הקלפיות. כך, על קצה המזלג, ניתן להשפיע בצורה חוקית על הצבעות.

חזרה לחלק ראשון